Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczeń dostał książką w głowę. Nauczycielka może zostać wydalona z zawodu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2017 r. o 11:49 Powrót do artykułu
Za moich czasów "debila"prała wszystkich jak leci. Ja też nieraz dostałem od niej manto!Tylko swoje dzieci wynosiła na najwyższe podium! Co fakt jej dzieci zaszły w miarę wysoko!Córka nauczycielka, syn wysoki rangą żołnierz zawodowy ale w dziecinstwie mieli przechlapane tylko wkuwanie żadnych luksusów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda, prawda- zgadzam się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze możesz zaprowadzić swoje dziecko i niech wali go książka a ty się uśmiechaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pieprzę, z rakowisk byli nie wychowani to rodzice zginęli, rodzice poszli na skargę, co mu głowa odleciała,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli zasłużył to razedm z nim winni starzy być waleni w łeb za to, że go tak wychowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za darmo nie dostał.jakby gnojek nie pajacował to by nie oberwał.jak wrócił do domu i się poskarżył ojcu,to ten powinien zrobić poprawkę żeby na *** nie mógł siedzieć ze trzy dni ijeszcze nauczyciela przeprosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że ukamienowanie byłoby lepszą karą. Ludzie puknijcie się w głowę, albo walnijcie książką. Jak zacznie się mścić, maltretować, wyzywać non stop, to wówczas pozbawienie prawa wykonywania zawodu ma sens, ale nie za to. Pokolenie urodzone w latach 60-70 tych doskonale pamięta przyłożenia linijką w łapkę i książką :). A ile śmiechu przy tym było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkraki to dziwna sekta. Jak mawiał Ich szef gliny: "prowokować a POtem walić" i było koszerne. A biedna uczycielka osła ma wg POkrak dostać po łbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co uszkodziła mu łepetynkę ? Miała rację .Jestem za nauczycielką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jego rodziców nikt po łbie książką nie zdzielił. Zamiast spytać się za co oberwał, to zaraz będą lecieć do Hagi ze skargą. Niech się dziecko hartuje, w robocie może zarobić na kopa w d... i dopiero się ździwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dramat, z pewnością nauczycielka popełniła błąd i już tego ogromnie żałuje. Jednak to jest stanowczo za wysoka kara. Popatrzcie na dzisiejszą młodzież i ich rodziców (oczywiście nie wszyscy), żadnego szacunku do nauczyciela. Dzieciaki często prowokują nauczyciela i mają satysfakcię jak temu puszczą nerwy. Za chwilę nauczyciel będzie bał się krzywo spojrzeć na młodego człowieka z obawy że straci pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci rodzice to skończeni idioci. Na ich miejscu jeszcze bym gówniarzowi dołożył od siebie... Wychowujecie pokolenie leworękich bezmózgów, którym się wszystko od życia należy, z brakiem poszanowania dla kogokolwiek i czegokolwiek. Zobaczymy co będzie jak rodziców zabraknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
się pacanowi pewnie w 100 % należało,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodziłam w latach 60 do szkoły, bicie linijką po rękach albo tzw. pytką zrobiona z kabli w formie czworokątu to było normą, nigdy w domu się nie poskarżlyismy bo byśmy dostali dodatkowe lanie od rodziców, nauczyciuel to był szacunek, nauczyciel zawsze miał rację. I wtedy żadne dziecko nie znęcalo się nad rodzicami, żadne dziecko nie mordowało rodziców a teraz dobrze wam idioci jak was mordują, jeszcze za malo nad wam się znęcają wasze kochane dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lanie gnojowi powinni sprawić rodzice. A może trzeba trzepnąć książką po łbach także tych rodziców??? Ciekawe czy ci rodzice biorą pincet plus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostanie ukarana za to , że starała siię jakiegoś głąba czegoś nauczyć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to się dzieje - w latach siedemdziesiątych pamiętam, jak byłem od czasu do czasu pociągnięty przez nauczyciela za pejsy (zresztą słusznie). Raz nauczyciel wf-u trochę przesadził, bo stuknął mnie dość porządnie bez większego powodu. Przestałem chodzić na wf. Po tygodniu podszedł do mnie z tekstem: To co panie obrażalski, może w końcu zjawisz się na lekcji? I było o.k. Nikt w takich sytuacjach nie latał do tatusia i mamusi. A teraz? Co za czasy? Za takie coś wylecieć z zawodu???? Rozumiem przewlekłe gnębienie, udupianie itp.. Ale jak gówniarz zasłużył, to co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDELAND jak byk. Glina po cywilnemu kopie narodowca po gębie w dniu 11 listopada i cisza. Tylko nasi- szkopsko prasa orzeka, że to był faszysta. I wtedy była europejska demokracja a teraz chcą POwiesić kobietę co za nędzne grosze poświęciła swoje szczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się nie ma siły argumentu to najlepiej zmienić zawód, lub stawiać jasiowi same pozytywne oceny niech idzie w ludzi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ludzie,troche zrozumienia,a jak to byla jednotomowa encyklopedia PWN,to wazy troche.;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...